úterý 5. srpna 2014

Giveaway vol. 2 a puntíkatá novinka


Jak tak koukám, vyskytuju se na fotce díky fólii na puzzlích taky. Proto musím zdůraznit, že mě v případě výhry neobdržíte. Nebojte.
Tak konečně zase přicházím s jedním krásně česky vyskloňovaným giveawayiem, kterým snad potěším zejména čajomily. Měla bych asi na úvod začít všemi těmi řečmi, jak vám tímto chci poděkovat za přízeň a vaše zajímavé, vtipné a milé komentáře, ale to vy dobře víte, jak moc si jich vážím, no ni?~
Výherce dostane roztomilou blbůstku na doklady, něco dobrého k ochutnání na zub a na pití, několik balení Nestlé ふわラテ s příchutí mačči a také jedno balení pravé japonské organické mačči. A též obrovské puzzle s japonským motivem o tisíci kouscích. Musím se přiznat, že mě už teď zajímá, kolik mi za to pošta naúčtuje :D 
Proč tolik zelených dobrot? Několik mých článků se v minulých měsících zabývalo šálky s touto brčálovou tekutinou a já stejně jako minule zvolila za náplň výherního balíčku věci, které nějak reprezentují tento blog a o kterých jsem se zde zmiňovala. Pokud jsem vám tedy svými příspěvky dělala chutě nebo ve vás vzbudila zvědavost, chci vám dát rovněž možnost to všechno ochutnat bez nutnosti utrácet.


Možná si navíc z minula vybavujete, že nemám ráda takové ty klasické podmínky typu "musíte mě odebírat tady a tam a sdílet tento článek všude, kde se vyskytujete, nejlépe ho vytisknout a nalepit na domovní dveře nebo si s ním vytapetovat pokoj či toaletu". Samozřejmě že mě všichni mí pravidelní čtenáři a odběratelé neuvěřitelně těší, ale blogování přece není o žádném "Gotta catch them all" :) Podmínkou účasti mého giveawayie tedy bude bojová hra tvořená několika otázkami. Všechny odpovědi jsem v minulosti zmiňovala a jsou proto zde na blogu k dohledání. Pakliže odpovíte na všechny správně, jste zařazeni do slosování. Přiznejme si, možná to nebude ten nejlehčí giveaway, kterého jste se kdy účastnili, ale na druhou stranu asi zase nebudete mít v případě účasti příliš velkou konkurenci.
1) Začneme něčím lehoučkým. Kdo můj blog sleduje alespoň krátkou chvilku, určitě nebude mít problém dát dohromady pět věcí, které mám ráda.
2) Na kterou celebritu se se svými zoufalými nebo nadšenými zvoláními obracím častěji než na klasického "Boha"? Jinak řečeno, moje obvyklá forma apostrofy.
3) Teď jedna těžší. Během výuky japonštiny s kolegou Astrakem jsme jako motivaci pro ne-až-tak-pilné studenty vytvořili děsivou roli, jejíž násilně zvolený představitel se stal v hodinách ústřední postavou příkladových vět a získal rovněž další nemilá privilegia. Jaký byl název této hodnosti?
A protože mě třetí otázka hodila zpět do učitelského módu a já nechci, aby někdo opisoval, odpovědi přijímám pouze ve formě emailu (klik na obrázek). Protože se bohužel maily občas ztrácí, raději mi prosím nechte krátkou zprávičku o případné účasti i zde, v komentářích.
email
Giveaway platí pro Českou republiku a bude ukončen v pondělí 1.9., výherce bude vybrán náhodně a to buďto pomocí random.org nebo lístečkové slosovací metody. Záleží čistě na tom, jak moc budu líná. 
Giveaway byl ukončen!

Od minulého giveawaye, který jsem pořádala ku výročí 30 000 návštěv, se čísla poněkud posunula a já úspěšně minula všechna další pěkně vypadající kulatá čísla, takže teď neslavím žádný mezník. Opět jsem si samozřejmě procházela zajímavá klíčová slova, podle kterých ke mě návštěvníci přicházeli v uplynulých měsících, a byla jsem poněkud zklamaná ztrátou kreativity vyhledávajících, protože nejzajímavějším heslem byla "cínová tyč elyt" a díky minulému příspěvku též několik pornograficky zaměřených slovních seskupení.
Protože v příštích dnech oslavím osmileté blogovací výročí, seznala jsem, že je na čase rozšířit své působení. Toto rozhodnutí následoval několikadenní maraton mlácení hlavou do stolu psaní templatu, photoshopování blbůstek a tvoření něčeho až odpudivě pastelového s názvem (Ne)významné drobnosti.

http://nevyznamnedrobnosti.blogspot.cz/

Pokud byste mě rádi sledovali i v mých každodenních trampotách, které se netýkají výhradně Asie, japonštiny či asijských nákupů, jste srdečně vítáni~ Jak to zatím vidím, čekaly by vás v takovém případě mé sarkastické zápisky, postřehy, recenze a názory na vše možné, od čtiva, přes kulturní akce až po nějaké ty dívčí věci typu přírodní kosmetika nebo zdravá krmě. Zatím jsem ale bohužel se svým novým doupětem ve fázi holobytu.

Možná jste si všimli, že jsem to celé překopala i tady. Vězte, že hledíte na plody mé týdenní práce a pokud něco zlobí, prosím upozorněte mě~

6 komentářů:

Akemi řekl(a)...

Je to tam ;)

kavárnistka řekl(a)...

já se sice nezúčastňuju, ale chtěla jsem pochválit ten nový font nadpisů - ten se mi fakt líbí :) (člověk by se zeptal, co to je, ale kdybych to věděla, určitě bych to chtěla použít a to nejde)

Křehká Figurka řekl(a)...

Poslán e-mail. A držím palce s psaním dalšího blogu. ^^

Ely řekl(a)...

Kavárnistka: Jsem moc ráda, že se líbí~ Je to font Kaushan Script z Google Fonts: člověk si tam může vybrat jakýkoliv ze stovek fontů, co má potřebnou sadu znaků, a pak je použít :) Je tam neskutečné množství krásných sad, takže si něco určitě vybereš ^^

Křehká Figurka: Děkuju~

Anonymní řekl(a)...

Odesláno :)
-Nana

Katzu řekl(a)...

Email odeslán, snad dorazil ^^

Okomentovat

Děkuju za vaše komentáře, poznámky, (Wolfiiho) trollení, kritiku, pochvaly nebo zkrátka jakýkoliv shluk písmen.

 
 

Nákupní deníček Copyright © 2014 Design by Ely