neděle 13. října 2013

Misshabox ve zkratce


Pokud bych se někdy náhodou chvilku nudila, mám si s čím hrát. Na té hromádce je vše možné, ale... jsem jednak naprosto spokojená se svou denní make-upovou rutinou a necítím potřebu zkoušet žádné novoty, za druhé pak mám pocit, že některé věci testovat ani nepotřebuju. Například takový Tint od Etude House. Odšťavním-li si červenou řepu a tento zeleninový džus vypiju, dosáhnu daleko... trvanlivějšího efektu co se obarvení vnitřní části rtů týče O:) Já nevím. Až dosáhnu určité výšky sloupečku zarovnaných vzorečků, asi to začnu na počkání rozdávat, nebo tak něco.

Jediná zkrášlující věc, které jsem neodolala, byl nedávno Misshabox. Pokud netušíte, o co se jedná, ale názvem vám to připomíná v blogových vodách čím dál tím známější Ladybox, máte pravdu. Naše česká pobočka zavádí různé novoty a krabička s náhodně vylosovaným obsahem za jednotnou cenu 349 Kč včetně poštovného byla jednou z nich. Hodnota obsahu měla přitom samozřejmě dosahovat daleko závratnějších výšin.

Po ohlášení této akce na Facebooku byly Misshaboxy pryč během půl hodinky, přičemž jsem tedy ani já nestihla dostatečně pohotově zareagovat a pouze zmateně mrkala na monitor. Společnost naštěstí odpověděla druhou várkou, z níž jsme nakonec s děvčaty objednaly tři krabičky. Já původně nechtěla, ale skvěle na mě zafungoval marketingový tah "teď, nebo nikdy".
Na balíčky jsme čekaly čtrnáct dní a byly řádně nakrknuty Českou poštou, která rozeslala SMS se zprávou, že zkrátka a dobře v daný pátek "nedokážou z technických důvodů zásilku doručit", proto jsme čekaly další týden, než se vrátím ze školy. Všechny jsme dostaly to samé, jen Koeda trefila malinko odlišný odstín stínů a spreje na vlasy.


Produkty dorazily v kouzelné růžové krabičce, u níž jsme se tak nějak shodly, že je z celého boxu asi nejpovedenější. Škoda, že nebyla lépe zabalená, ale jen vložená do tenké igelitové obálky, kvůli čemuž má poněkud pochroumané hrany. Po sejmutí víka na nás vykoukl papír s pozdravem a informacemi o jednotlivých produktech.Kdybych se považovala za fashion blogerku, pravděpodobně bych se musela stydět, že jsem krabičku nijak důkladněji nenafotila a nehodlám ji ani příliš komentovat či se vyjadřovat k jednotlivým produktům. A asi bych jako taková rovněž mlátila hlavou do stolu / stolem do hlavy, že jsem inteligentně fotila večer a jestliže se tedy náš béžový gauč jeví jako modrý, hádejte, jak přesné jsou asi ostatní barvičky.


Nejsem nadšená ani vyloženě zklamaná, ale to bude možná faktem, že se Koeda slitovala a přibližně polovinu obsahu ode mě na místě odkoupila. Jednogramové balení stínů The Style Mono Touch Shadow sice vypadá po aplikaci moc pěkně, silně se ale při mrkání obtiskují všude možně. Medovou masku Pure Source Sheet Mask jsem ještě nevyzkoušela, zařadila se do fronty. Spokojeně jsem pokývala akorát při pohledu na vzorečky BB, o něž jsem opravdu stála a od počátku si je tiše přála. M Sigrature Real Complete BB totiž toužím už delší dobu vyzkoušet a na odstín M Perfect Cover #23 se mě ptá hodně lidí a mě už je blbé, že jim nedokážu odpovědět, když už tenhle BB distribuuju po všech známých. Mini balení Time Revolution The First Treatment Essence dostane máti k narozeninám, pro mě mi takové věci přijdou zbytečné a zbytečně potenciálně pleť-dráždící. Krém na ruce Love Secret Hand Cream je příjemný a úžasně voňavý, ale už jich jaksi několikero vlastním, proto jsem ho spolu s Procure 365 Hair Mist prodala Koedě. Co se na první pohled všem jevilo jako placka, ale ukázalo se býti zrcátkem, letělo kamsi do nejbližšího šuplíku.

Řekněme si to upřímně - za tu cenu je to určitě lepší a výhodnější než Ladybox. Mám ale pocit, že tady jsem už zabrousila úplně mimo zboží, které bych normálně kupovala, kdyby nebylo chvilkového zkratu. Přestože má korejská kosmetika stále jakýsi punc nedostupnosti a dokáže tak člověka nalákat i k nákupu na slepo... znovu už bych do toho nešla. A tohle celé píšu hlavně proto, abych informovala, že zde byla možnost koupě něčeho takového, jako je historicky první Misshabox. Pokud jsem někoho zaujala, určitě by nezaškodilo stalkovat facebookové stránky naší české pobočky. Už začátkem září se totiž firma vyjádřila ve smyslu, že tohle rozhodně nebyla díky velkému zájmu poslední edice.

A když už povídám o balíčcích - přestože mě teď nákupy ze zahraničí jaksi vůbec netěší a jsem silně rozladěná z nového eBayie ("vysoudila" jsem několik refundů, na kartu nedorazily, všechny zúčastněné strany si mě přehazují jako horký brambor), jedna zásilka mě nedávno přeci jen velmi potěšila:


Měla to být kolejní výbava, do páru se špunty do uší. Chodívám totiž spát dříve než děvčata, ale zrovna jako na potvoru tenhle semestr buďto spím jako poleno, nebo jsou holky tiše jako myšky, takže zatím žádné podobné metody izolace od okolí používat nemusím. Vypadá to roztomile, ale tak nějak jsem si téměř jistá, že s tím jednou někomu přivodím infarkt.

12 komentářů:

Ayuku řekl(a)...

Jen to nezakřikni, jsme moc rády, že spíš jako poleno :D
a omlouvám se za případný budoucí noční hluk, večer mám totiž vždy potřebu dohnat vše, co jsem nestihla přes den ^^;

Anonymní řekl(a)...

Mne by sa taká maska na oči zišla :D

Kaja Kamisama řekl(a)...

Takže tedy můžu čekat ukázku, jak ten BB #23 vypadá? :D
(A panda je roztomilá :3... hehe :D)

Ely řekl(a)...

Ayu: Žádné omlouvání, však všeci víme, že chodím spát příšerně brzo! :)

Zion Girl: Na eBayi je opravdu za pakatel :3

Kaja Kamisama: Hmm, jestli přímo ukázku, to nevím - už tak mám deprese, že se mi tu z toho stává kosmetický blog xD Ale vlastně budu psát v dohledné době o jiném BB, tak bych tam mohla nakonec speciálně pro tebe hodit foto Misshy, co ty na to :D

Dášenka Boušková řekl(a)...

Jsem fakt ráda že na mě Misshabox nezbyl když to vidím. Utvrzuje mě to v mém přesvědčení že pokud o něco stojím tak si to koupím a pokud dostanu hromadu věcí co nechci, tak akorát budu muset shánět někoho komu to dát.
Ebay mě taky zlobí, už nějakou dobu se mi zobrazují ceny v CZK což mě hrozně rozčiluje protože jsem zvyklá na dolary, zvládám i yeny nebo wony, ale uvědomovat si v korunách tu drahotu mě od nákupu odrazuje. Taky mi už delší dobu putuje několik zásilek a já jen doufám že se zdrželi díky nějakým svátkům v číně a že je zas pošta nestratila.
P.S. po té pandě jsem koukala taky ale nevím jak by to rozdýchal manžel.

trb řekl(a)...

tedy musím říct, že mě misshabox nechal úplně chladnou. dokonce jsem to i vychytala v okamžiku, kdy se dal ještě koupit, ale pak jsem si řekla. týjo missha... to asi úplně nemusím... tak nic no. a když na to tak koukám, tak by mě stejně potěšilo jenom sérum/tonikum nebo co to vlastně je.

Kawaii Eaglin řekl(a)...

Také mě poslední dobou ebay zlobí, teda spíš prodejci, nejhorší je, když si to přes vás objedná kamarádka a ono to nechodí a nechodí. Zase na druhou stranu mám i dobrou zkušenost, přítel si objednal tašku, která mu nepřišla, napsala jsem prodejci, ten se mi omluvil, a poslal tašku novou. Ta přišla v pohodě. To, že ebay uazuje CZK, mi vůbec nevadí, naopak :)
Jinak tedy nelituju, že mi Misshabox unikl, ani z jedné věci bych neměla radost :(
Ale panda je bezvadná! ^_^

Kaja Kamisama řekl(a)...

Ó, to by bylo skvělé :D

Ely řekl(a)...

Dagmar: Já už teď budu tento tvůj přístup sdílet, je rozhodně velmi rozumný a úsporný. Musím se přiznat, že mě ty CZK taky znepříjemňují život. Mám naučeno, co je drahé a co je levné, ale jen v dolarech. Dejte mi to do češtiny a já jsem mimo. Áchjo.

trb: Uvažovala jsem, jestli se o Misshaboxu něco dočtu i u tebe, ale asi je lepší, že jsi tedy neutrácela, když tě Misshabox nezaujal :)

Kawaii Eaglin: Týjo, povídej mi, mám na cestě asi dvacet balíčků a otevřených dalších deset sporů o refund :( To je dobře, že máš i tak pozitivní zkušenosti, ono to posílání náhradního zboží standartně nabízí každý prodejce, když se mu ozveš s problémem :) Sranda je, když nedorazí ani ten druhý balíček... =___=

Kaja Kamisama: Budu na tebe myslet <3

Jana řekl(a)...

Tak mě se zatím žádný balíček z Číny neztratil, až teď dva, přišly mi oznamka do schránky, tak jsem si balíčky nechala přeposlat na jinou poštu, kde mají otevřeno déle, a tam ty balíčky prostě nedorazily, jelikož byly obyčejné, tak se se mnou na poště odmítli bavit.

Ely řekl(a)...

Jana: No to je tedy úžasné, já bych na ně byla taaak sprostá! O.o Oni to vědí, že to není sledované - v jiné části města se kamarádkám ztrácejí výdy jen tyhle balíčky, u kteréch nemůžou poště nic dokázat...

Nicca řekl(a)...

Ta maska je úžasná :3 Já mám jen čistě růžovou..
Jinak u Misshaboxu mi bylo líto, že jsem nestihla objednat, ale když na to tak koukám, asi bych to taky nijak moc nevyužila.

Okomentovat

Děkuju za vaše komentáře, poznámky, (Wolfiiho) trollení, kritiku, pochvaly nebo zkrátka jakýkoliv shluk písmen.

 
 

Nákupní deníček Copyright © 2014 Design by Ely